Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  CăutareCăutare  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 
 

 Ce preferi?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Administrator

Music.
Nume: Music.

Ce preferi? _
MesajSubiect: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeDum Iun 20, 2010 12:36 am

Un utilizator spune două lucruri , culori , etc. Membrul care va posta după el trebuie să aleagă dintre cele 2 opţiuni doar una, apoi zice şi el tot 2 lucruri , şi aşa mai departe.
O să încep eu
Televizor sau calculator?
Membru nou

floryyn
Nume: floryyn

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:05 am

Calculator!

Soare sau Ploaie
Administrator

Music.
Nume: Music.

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:10 am

Soare bineînţeles !
căţel sau pisică?
Membru nou

floryyn
Nume: floryyn

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:11 am

Pisica !

Casa sau Apartament
Administrator

Music.
Nume: Music.

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:13 am

Casă.

Ochelari sau lentile?
Membru nou

floryyn
Nume: floryyn

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:18 am

Ochelari! (sper sa nu port vreodata)

Romania sau France?
Administrator

Music.
Nume: Music.

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:34 am

Romania.Imi iubesc tara Smile).
Alb sau negru?
Membru nou

floryyn
Nume: floryyn

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeDum Iun 20, 2010 1:35 am

Alb ! (pune si n stanga semnaturii [center])

Desktop sau Laptop?
Administrator

Music.
Nume: Music.

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeDum Iun 20, 2010 2:44 am

Laptop Very Happy.
CocaCola sau Fanta?
Membru nou

floryyn
Nume: floryyn

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeDum Iun 20, 2010 2:46 am

Fanta!

Zahar sau Sare?
Administrator

Music.
Nume: Music.

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeDum Iun 20, 2010 2:55 am

Zahar

Sanatos si sarac sau bogat si bolnav?
Membru nou

floryyn
Nume: floryyn

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeDum Iun 20, 2010 2:58 am

Sanatos si Sarac (in nici un caz a doua)

Cirese sau Visine?
Administrator

Music.
Nume: Music.

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeDum Iun 20, 2010 3:17 am

Cireşe.

3 sau 9?
Membru nou

floryyn
Nume: floryyn

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeDum Iun 20, 2010 3:34 am

3 !

Leu sau Tigru?
Membru nou

floryyn
Nume: floryyn

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeMier Iun 30, 2010 5:59 am

Joc nou!

Nokia, sau Sony Erricson?
Administrator

Music.
Nume: Music.

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeMier Iun 30, 2010 6:18 am

Nokia.
Aparat foto sau 2 milioane?
Administrator

Virus
Nume: Virus

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeMier Iun 30, 2010 4:42 pm

2 milioane

film horror sau film de comedie (greu de ales, nu ?)
Administrator

Music.
Nume: Music.

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeMier Iun 30, 2010 5:24 pm

Film de comedie.
Frig sau cald?
Administrator

Virus
Nume: Virus

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeMier Iun 30, 2010 6:25 pm

cald

telefon sau calculator ?
Administrator

Music.
Nume: Music.

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeMier Iun 30, 2010 6:42 pm

Calculator.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Inca ceva : floryyn , cine ti-a zis tie sa incepi un joc nou? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Nu va inteleg cateodata.
Yahoo sau Skype?
Administrator

Virus
Nume: Virus

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeMier Iun 30, 2010 8:31 pm

skipe
avast sau nod32
Administrator

Music.
Nume: Music.

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeJoi Iul 01, 2010 2:58 am

Avast.
Sa fi prost rau de tot si bogat sau fff. destept si sarac?
Administrator

Virus
Nume: Virus

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeJoi Iul 01, 2010 3:14 am

destept si sarac

sa fi sarac si iubit sau bogat si neiubit
Administrator

Music.
Nume: Music.

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitimeJoi Iul 01, 2010 3:39 am

sarac si iubit


Nume: Continut sponsorizat

Ce preferi? _
MesajSubiect: Re: Ce preferi?   Ce preferi? I_icon_minitime

 

Ce preferi?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: OFF-FORUM :: Discuţii generale :: Jocuri Forumistice-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente